elfimo.com.tr üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünlerinizi, sipariş tarihinizden itibaren 14 Gün içerisinde herhangi bir mazeret bildirmeksizin www.elfimo.com.tr adresine veya +90 352 322 25 50 numaralı iletişim birimlerimize başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.

*İade edilecek/değişim yapılacak ürün veya ürünlerin tüm parçaları eksiksiz olarak orijinal ambalajında olmalı ve fatura üzerinde bulunan iade bölümü doldurularak gönderilmesi gerekmektedir.
*Orijinal paketinde gönderilmeyen ürünlerde iade tutarından paketleme masrafı düşülmektedir.
*İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
*Kullanılmış veya hasar görmüş ürün/ürünlerin iadesi maalesef kabul edilememektedir.
*Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.
*Ürünlerin koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin muhtelif yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

İade/değişim veya hasarlı/sorunlu parçanızın değişimi için, servis@elfimo.com.tr adresimize e-posta yolu ile yazılı olarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

*Yollamış olduğunuz iade veya değişim taleplerinde; ürün durum tespiti için, ilgili ürüne ait detaylı fotoğraflar yer almalıdır.
(Hasarlı olduğunu düşündüğünüz ürün veya ürünlerin resimlerini karşıdan bakıldığından detaylı görülebilecek şekilde çekiniz.)
Uzman ekiplerimiz konuyu 3 iş günü içerisinde inceleyerek tarafınıza geri dönüş yapacaklardır.
*İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.
*Yedek parça talepleriniz için mutlaka bizimle irtibata geçiniz.
*Sadece telefon ile iade işlemi alınmamaktadır. Tüm süreç yazılı prosedürler tarafımıza ulaştıktan sonra başlamaktadır.
*Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilmektedir.
*Ürününüz elinize ulaştığı ilk anda teslim alırken mutlaka kontrol ederek almanızı ve bir hasar olduğu takdirde bunu ilgili yetkiliye bildirip tutanak ile kayıt altına almanız gerekmektedir.

*Cayma bildiriminizin bize ulaştığı andan itibaren, ürünlerin alımı ve iade süresi 20 gün içerisinde tamamlanmaktadır.
*Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün tutarı 7 gün içerisinde bankaya iade edilir. Bundan sonraki süreçte tutarın hesabınıza yansıması tamamen banka işlem süreçleri ile alakalıdır. Kredi kartına iade edilen tutarın hesabınıza yansıtılması ortalama 2 ile 3 haftayı bulabilmektedir.

Kurulum yapılan mobilya ürünlerinde, orjinal ambalajlı paketleri açıldığından ve sıfır ürün niteliğini kaybettiğinden dolayı ürün iadesi alınmamaktadır.