Tarihçe

ELFİMO Mobilya sektöre ilk olarak 2010 'lu yılların başlarında adım atmıştır.

30 yıllık bir geçmişe sahip olan Elif Mobilyanın altyapısı üzerine bina edilen ELFİMO Mobilya o günlerden bu günlere ciddi bir ivme kazandı. ELFİMO Mobilya 2015 yılında üretimini; bugünkü modern tesislerine taşıyarak, profesyonel kadrosu ile devam ettirmektedir. ELFİMO Mobilya gelinen bu noktada tüketici memnuniyetini her zaman gaye edinmiştir. ELFİMO Mobilya ülkemizde aranılan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Bu da tüketici odaklı hizmet ve müşteri memnuniyetinin bir göstergesidir.

Ürettiği üstün kaliteli ve ergonomik ürünlerini hem yurt çapında, hem de uluslararası çapta tüketicisinin beğenisine sunmuştur. Bu gün dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir. Uluslararası ihracatını her geçen gün arttıran ELFİMO Mobilya ülke ekonomisine istihdam bazında ve katma değer anlamında ciddi girdiler sağlamaktadır. Sizlerden almış olduğu pozitif enerji ile kendisini her geçen gün yenileyen ve geliştiren marka ilk günkü heyecan ile yoluna devam etmektedir.

ELFİMO Mobilya yaşam alanlarınızı daha mutlu ve zevkli kılabilmek için; sizler için çalışıyor.

Vizyonumuz

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak sektöründe; lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve estetikte öncü olmak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ve müşteri tercihi olmak vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Tüketicilerimizin estetik, zarafet ve kalite anlayışını profesyonel kadrolarımızın birikimiyle birleştirip çevre duyarlılığını göz önünde tutarak ülke ekonomisine katkı sağlayan bir marka olmak misyonumuzdur.

Kalite Politikamız

Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı hedefleyen, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Yaşam Alanlarına Güven, Kalite ve Değer Katan Konforu Üretmeyi Kendine Amaç ve İlke Edinen Firmamız İçin;

Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutarak, Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak Öncelikli Gayemizdir.